Erion Braçe nuk mban lotët: Si mund t’ia bëni këtë Shqipërisë…?

Vatra të shumta z jarri kanë nisur në të gjithë vendin, dhe shumë prej tyre dyshohet se janë pasojë e zja rr vënies së qëllimshme.

 

Por a fshihet diçka tjetër më e madhe? Deputeti socialist Erion Braçe duket se sheh një lidhje mes të gjitha vatrave të zj arreve që ndizen në vend.

 

Në një postim në facebook, ku është shfaqur pranë zjar rit që ka rënë në zonën e Divjakës, Braçe thotë se “nuk ka pikë dyshimi” që “furtuna me z ja rret në Shqipëri është e qëllimtë”.

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

NA NDIQNI NE INSTAGRAM

Te tjera
LAJME