(Foto) U martua pa u bërë 19 vjeç, dalin fotot nga dasma madhështore e këngëtares shqiptare

Këngëtarja, Valza Zhegrova po martohet. Mbrëmë ajo ka mbajtur festën e beqarisë duke bëri publik edhe lajmin që do të martohet.

 

Më 10 gusht Valza mbush 19 vjeç dhe do të martohet me avokatin, Nazmi Vërtopi.

 

Këngëtarja ka ndarë disa pamje nga festa e vajzave që ka organizuar mbrëmë, e njohur ndryshe në Kosovë si kanagjegji.

 

Vitin e kaluar Valza u tërhoq përfundimisht nga karriera e saj muzikore që e nisi duke disa covera këngësh që tërhoqën menjëherë vëmendjen e publikut.

 

 

TE TJERA