Duke u përqafuar, Arjola Demiri shumë e lumtur me burrin e saj të ëndrrave me pushime në Turqi (foto)

Aktorja Arjola Demiri është duke kaluar disa ditë pushimesh në Bodrum të Turqisë dhe gjatë kësaj kohe ka qenë aktive në rrjetet sociale duke postuar foto nga plazhi e jo vetëm.

 

Së fundmi, ajo ka publikuar disa foto me një statujë, të cilin e konsideron me shaka si burrin e ëndrrave të saj. Por çfarë ka dashur të thotë Arjola me këtë shaka të zezë?

 

“Burri i ëndrrave të mia. Shaka e zeze kjo , nga ato te mijat” shkruan aktorja krahas fotove duke e shoqëruar me disa emoji duke qeshur.

 

Arjola Demiri është një prej personazheve më të komentuar në rrjetet sociale. Ajo është shumë aktive dhe vazhdimisht poston foto dhe video të ndryshme. Mirëpo, ndjekësit në Instagram e akuzojnë se përdor “photoshop”.

 

Arjola është revoltuar dhe përmes një “Instastory” thotë se janë filtra, dhe se e do veten në inperfeksionin e saj. Ajo thekson se është nënë e tre fëmijëve, prandaj ka celulit dhe strija.

 

“Nuk kam nevojë për filtra as për fotoshop për t’u fshehur nga ju. Unë e dua veten me të gjithë inperfeksionin tim perfekt, mos harroni 3 fëmijë njerëz nuk mi kanë dhuruar i kam lindur, unë do kem strija, celulit dhe kjo as ma heq as ma shton bukurinë.

 

Mjaft komentuat mbi fotot e mia sikur kam zbukuruar një zombie me efekte. Kam zbukuruar thjesht ngjyrat e fotos. Na keni lodhur me këtë gjyqin e komenteve si me qenë profesionistë të editimit të fotove… filloni punoni diku më mirë”, ka shkruar Arjola.

 

 

TE TJERA