Çfarë ndodhi? Arbana Osmani bën deklaratën e papritur: Do e lë prezantimin dhe do filloj…

Arbana Osmani është një nga moderatoret më të mira dhe më të dashura për publikun shqiptar. Ajo ka prezantuar emisionin të ndryshme dhe është prej vitesh tashmë pjesë e ekranit.

 

Por një status i publikuar së fundmi nga vetë moderatorja po bën lëmsh rrjetin teksa ka zbuluar edhe një talent tjetër që ka. Fillimisht ajo publikoi një video në profilin e saj në Instagram, ku kishte bërë një kolazh të të gjitha momenteve më të bukura me familjen e saj, partnerin Eduart Grishaj, dhe dy djemtë, Joni dhe Dielli.

 

“Pranverë-vera jonë. Dhe unë që po bëhem një pro (mjeshtre) në reels këto ditë”- ka shkruar Arbana krahas videos.

 

Megjithatë mbishkrimi që i ka vendosur videos kur e ka shpërndarë në Instastory është krejtësisht ndryshe.

 

“Do e lë prezantimin dhe do filloj montazhin shumë shpejt”– shkruan Arbana shoqëruar me një emoji duke i bërë lëmsh të gjithë.

 

Moderatorja mjaft e dashur nga publiku moderoi së fundmi reality-show-n “Big Brother Vip 1” për disa muaj me radhë. Pas përfudnimit të formatit, ku zbuloi se është në pritje të ëmbël, Arbana së bashku me familjen e saj zhvilluan disa udhëtime në vende të ndryshme të botës. Vetë moderatorja mbajti të përditësuar ndjekësit me destinacionet e saj përmes postimetve, duke u kujdesur gjithmonë që të mos e tregojë barkun e rrumbullakosur.

 

Sa i përket planeve për tu rikthyer në ekran, prezantuesja ka treguar se nuk ka asnjë plan dhe se do e shohim vetëm në fund të dhjetorit kur pritet të fillojë sezoni i dytë i “Big Brother VIP 2”.

 

TE TJERA