Çfarë ka ndodhur me Angela Martinin, modelja përfundon në spital

Jemi mësuar që ta shikojmë provokuese, sidomos gjatë verës që nuk i kursen fotot hot nga pushimet luksoze. Por një tjetër pamje na ka sjellë këtë herë Angela Martini.

 

Modelja ka postuar një InstaStory një foto ku shihet e shtrirë në spital, duke marrë serum. Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me bukuroshen e pasarelave, pasi ajo ka zgjedhur që mos të jap shumë detaje rreth problemeve shëndetësore që po kalon.

 

Me gjasa e afërt do të jetë dita kur Angelën do ta shikojmë sërish në top formë, duke shijuar verën dhe pushimet me bashkëshortin dhe djalin e saj.

 

TE TJERA