‘A t’jep nana n’katun?’/ Reagimi epik i Dua Lipës

Dua Lipa prej pak ditësh ndodhet në Kosovë për festivalin “Sunny Hill”.

 

Këngëtarja shqiptare me famë botërore performoi natën e parë të festivalit dhe në natën pasuese ka ndjekur festivalin pranë publikut.

 

 

 

Në një moment Dua është përballur me një pyetje nga një person nga publiku. “A të jep nana në katun?”, ka qenë pyetja e famshme, të cilës Dua iu përgjigj me një reagim epik.

 

 

TE TJERA