(Video) Do habiteni, gruaja e Sinan Hoxhës poston pamjet e shtëpisë luksoze ku jetojnë

Sinan Hoxha dhe Andrra Destani janë ndër ciftet më të dashura të shoëbizit shqiptar.

 

 

Ata së bashku kanë dy djem. Andrra së fundi ka ndarë një story nga ambientët e oborrit të shtëpisë së tyre.

 

“Shtëpi e ëmbla shtëpi” ka shkruar ajo sipër videos.

 

 

TE TJERA