FOTO/ Kandidatja shqiptare për deputete, “tërbon” grekët në Mykonos

Ajo thotë se është avokate, por në fakt është bërë e famshme për dy gjëra:

 

E para, sepse ka qenë kandidate për deputete e partisë së Spartak Ngjelës, dhe e dyta, për fotot dhe videot provokuese që poston në rrjetet sociale.

 

Bëhet fjalë për Arnida Çapin, e cila për momentin është duke pushuar në Mykonos të Greqisë.

 

Arnida ka postuar disa foto të nxehta për ndjekësit e saj, duke marrë komente të shumta.

 

 

TE TJERA