(FOTO) “Gjithmonë do e pres një urim nga ty”! Feston sot ditëlindjen, vajza e Bujar Nishanit rrëqeth me dedikimin e ndjerë

Fiona Nishani, vajza e ish-presidentit Bujar Nishani, ditën e sotme feston ditëlindjen.

 

Edhe në këtë ditë të veçantë për të, ajo ka kujtuar të atin e ndjerë.

 

Me anë të një fotoje nga fëmijëria, ku duket Bujar Nishani teksa e mban në krahë, Fiona tregon se e vetmja gje që i mungon është urimi nga ai.

 

“Gjithmonë do e pres një urim nga ty”,-shkruan vajza e ish-presidentit.

 

Sakaq, kujtojmë që Bujar Nishani u nda nga jeta në moshën 56-vjeçare më 28 maj. Ai vdiq në një spital në Gjermani, ku ishte dërguar para një muaji për përkujdesje intensive pas rëndimit të gjendjes së tij shëndetësore.

 

Jori çmend rrjetin, dalin pamjet brenda shtëpisë së BBV pasi i dalin pjeset intime gjatë spektaklit! (Video)

Modelja shqiptaro-italiane, Jori Delli, është banorja më e re që iu bashkua shtëpisë së Big Brother VIP Albania mbrëmjen e së shtunës.   Ajo u fut...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare në rrjetet sociale, ku gazetarja Sonila Musai shfaqet me vello nusërie dhe Eni Tare,   ish-banori i...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME