Edona Bilali zbulon papritur nje sekret qe nuk e kishte bere te ditur me pare… (foto)

Te gjithe e njohim tashme Edona Bilali e cila eshte Ministre shteti per Mbrojtjen e Sipermarrjes.

Edhe fakti qe ajo eshte ne pritje te embel nuk eshte nje lajm i ri. Ajo eshte thuajse ne muajt e fundit te shtatzanis se saj por ajo qe ende nuk ishte bere e ditur publikisht ishte pikerisht gjinia e femijes se saj.

Mesa duket Edona ka vendosur qe ta tregoje vete se seshpejti ajo do te behet mami i nje djali. Ministrja ka postuar nje foto ku shihet ne breg te detit duke shijuar peisazhin nen shoqerine e partnerit te saj.

Ne postimin e saj Edona shkruan “Me and my boys” (une dhe djemt e mi) duke zbuluar edhe gjinin e bebit te saj.

Ajo cka na mbetet eshte qe ti urojme Ministres shkodrane shtatzani sa me te mbare dhe ti shijoje sa me shume keto dite kaq te vecanta per cdo femer…

TE TJERA