Edona Bilali zbulon papritur nje sekret qe nuk e kishte bere te ditur me pare… (foto)

Te gjithe e njohim tashme Edona Bilali e cila eshte Ministre shteti per Mbrojtjen e Sipermarrjes.

Edhe fakti qe ajo eshte ne pritje te embel nuk eshte nje lajm i ri. Ajo eshte thuajse ne muajt e fundit te shtatzanis se saj por ajo qe ende nuk ishte bere e ditur publikisht ishte pikerisht gjinia e femijes se saj.

Mesa duket Edona ka vendosur qe ta tregoje vete se seshpejti ajo do te behet mami i nje djali. Ministrja ka postuar nje foto ku shihet ne breg te detit duke shijuar peisazhin nen shoqerine e partnerit te saj.

Ne postimin e saj Edona shkruan “Me and my boys” (une dhe djemt e mi) duke zbuluar edhe gjinin e bebit te saj.

TE TJERA