U tha se kishte një lidhje dashurie me moderatoren e njohur shqiptare, reagon Fisnik Syla dhe befason me ato që thotë

Fisnik Syla ka dhënë një intervistë sëfundmi, ku iu është përgjigjur aludimeve për një lidhje dashurie me moderatoren Ester Bylyku.

 

 

Ai i ka hedhur poshtë këto aludime dhe ka shtuar se po e përdorin për të marrë famë prej tij.

 

“Jo, nuk jam në lidhje me Ester. Unë nuk e kam karakaterin dhe as moshën , profesionin por edhe kohën që të merrem me ato që dëshirojnë të bëjnë famë përmes meje”, është shprehur Fisniku.

TE TJERA