Çfarë ndodhi?! Antonela Barisha përfundon në det bashkë me rroba…

Dikur ishte kryefjala e mediave rozë për deklaratat e saj në Përputhen dhe Big Brother, sot komentohet për paraqitjen e saj në rrjetet sociale.

 

Nuk kanë qenë të pakta postimet sensuale të Antonela Berishës gjatë kësaj periudhe.

 

E kemi parë të pozojë me bikini, por me rroba në det jo. Së fundmi ka marrë vëmendje një postim i Berishës ku duket me një fustan të zi duke dalë në breg.

 

Ish-konkurentja duket tejet joshëse, teksa fustani i lagur i tregon format e rrumbullakosura.

 

Kujtojmë që disa ditë më parë Antonela publikoi një video ironizuese për fragmentet e saj nga BBV.

 

Krahas videos ajo shkruan: Unë kur shoh videot në “Big Brother”, duke bërë disa mimika me fytyrë. Nërkohë zëri në sfond thonte: “Paskam ndenjur shumë bukur. S’e paskam tepruar askund. Shumë bukur paskam ndenjur”

 

Por vëmendja u përqendrua edhe në seksionin e komenteve ku një ndjekëse i shkruante Antonelës: “E kemi parë bukurinë tënde”

 

Ndërsa ish-banroja e BBV nuk ngurroi t’i përgjigjet ashpër duke e ofenduar: “Nuk ishte për bukuri trape”- shkruante ajo.

 

 

TE TJERA