Sherr pasanikësh në Mykonos/ Të rinjtë zihen për tavolinën: Unë harxhoj më shumë se ti

Ditët e fundit, një video në Mykonos ka bërë xhiron në internet dhe rrjete sociale. Në këtë video shfaqen dy djem të rinj të cilët zihen për një tavolinë në një lokal plazhi.

Në videon që qarkullon në Tik Tok, ata dëgjohen duke i thënë njëri-tjetrit se “unë shpenzoj më shumë se ti.

Që nga momenti i shpërndarjes kjo video numëron mbi 20800 pëlqime.

https://vm.tiktok.com/ZMNbBGFM5/?k=1

TE TJERA