Rrezikoi të mbytet në plazhin e Kunes/ Pushuesit “heronj” i shpëtojnë jetën 30-vjeçares shqiptare

Një pushuese me origjinë nga Kosova ka rrezikuar të mbytet pasditen e se merkures në plazhin e Kunesë.

Mësohet se 30-vjeçarja është dërguar me urgjencë me ambulancën e plazhit në spitalin e Lezhës dhe aktualisht po merr trajtim mjekësor.

Nga informacionet e deritanishme bëhet e ditur se ngjarja ka ndodhur rreth orës 17:00 dhe kanë qenë pushuesit ata që i kanë dhënë ndihmën e parë.

Pushuesit kanë deklaruar se 30-vjeçarja nga Kosova ka pësuar disa dëmtime fizike.

“E ka ëndërr të jetë opinionist në BBV”, pas deklaratës Arjan Konomi kapet keq me Blendi Salajn: Ky tipi e çoi gropë… (Video)

Pak ditë më parë, teksa komentonte përplasjen virale të Zhaklin Lekatarit dhe Arjan Konomit, Blendi Salaj tha se Konomi e ka ëndërr që të...

Moti shënon sot kthesën e madhe, ja sa do të shkojnë temperaturat

Territori Shqiptar përgjatë ditës së martë pritet të përfshihet nga një sistem i paqëndrueshmë atmosferik duke sjellë në vend vranësirave të shpeshta përgjatë gjithë...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME