Pas videos, Enca iu servir ndjekësve ‘karamele speciale’: Disa foto janë shumë të zjarrta për…

Një video ku dukej Enca Haxhia dhe duart e një burri që e shtrëngonin, bëri bujë të madhe në rrjet.

 

Mirëpo duket se këngëtarja nuk është mjaftuar me ato pamje intime duke iu sërvirur ndjekësve disa “karamele” speciale.

 

Autorja e hitit “Bow Down” ka postuar në Instastoryn e saj disa foto ku secilën e personifikon me një lloj ëmbëlsire.

 

Në foton e parë duket Ruenca tejet joshëse me një bodi të zi ku shkruan: “Kam disa karamele të papara me sy për ju”.

 

 

 

TE TJERA