Inatoset aktorja shqiptare: Jam nënë e 3 fëmijëve, normale që do kem celulit

Aktorja Arjola Demiri është revoltuar pasi ndjekësit e kanë akuzuar se bën fotoshop në fotot që poston. Ajo thekson se është nënë e tre fëmijëve, prandaj ka celulit dhe strija.

 

“Nuk kam nevojë për filtra as për fotoshop për t’u fshehur nga ju. Unë e dua veten me të gjithë inperfeksionin tim perfekt, mos harroni 3 fëmijë njerëz nuk mi kanë dhuruar i kam lindur, unë do kem strija, celulit dhe kjo as ma heq as ma shton bukurinë.

 

Mjaft komentuat mbi fotot e mia sikur kam zbukuruar një zombie me efekte. Kam zbukuruar thjesht ngjyrat e fotos.

 

Na keni lodhur me këtë gjyqin e komenteve si me qenë profesionistë të editimit të fotove… filloni punoni diku më mirë”, ka shkruar Arjola.

TE TJERA