FOTOT: Moderatorja shqiptare që i ka ‘marrosur’ të gjithë me format e saj

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

 

Moderatorja nuk është komentuar vetëm për arritjet në karrierën e saj, por edhe për pamjen e saj. Shpesh ajo gjendet përballë kritikëve, të cilët e shigjetojnë për operacionet plastike, që vetë Vjollca i ka mohuar kudo që është pyetur për to.

 

Nuk mungojnë herët kur ajo zgjedh që të mahnisë të gjithë ndjekësit me fotot ku shfaqet me bikini minimaliste duke treguar kështu format e saj perfekte, për të cilat komentohet aq shumë në media.

 

Ne kemi përzgjedhur disa nga fotot ku Luana shfaqet me bikini, të cilat thuajse kanë pushtuar rrjetin me komente dhe pëlqime.

 

 

 

TE TJERA