FOTOT: Moderatorja shqiptare që i ka ‘marrosur’ të gjithë me format e saj

Luana Vjollca është një nga moderatoret më të komentuara dhe të ndjekura në rrjetet sociale.

 

Moderatorja nuk është komentuar vetëm për arritjet në karrierën e saj, por edhe për pamjen e saj. Shpesh ajo gjendet përballë kritikëve, të cilët e shigjetojnë për operacionet plastike, që vetë Vjollca i ka mohuar kudo që është pyetur për to.

 

Nuk mungojnë herët kur ajo zgjedh që të mahnisë të gjithë ndjekësit me fotot ku shfaqet me bikini minimaliste duke treguar kështu format e saj perfekte, për të cilat komentohet aq shumë në media.

 

Ne kemi përzgjedhur disa nga fotot ku Luana shfaqet me bikini, të cilat thuajse kanë pushtuar rrjetin me komente dhe pëlqime.

 

 

 

Horoskopi 21 Mars, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi   Do të shpërbleheni për vullnetin tuaj. Jini të qetë ndërsa merrni një vendim shumë emocional. Talentet tuaja krijuese do të rezultojnë të jenë shumë...

“Do të përjetoni më shumë gëzim”, kjo është java me fat në dashuri për këto shenja të horoskopit

Duke lënë ngadalë sezonin e Peshqve dhe duke mirëpritur atë të Dashit, periudha që po kalojmë është veçanërisht e rëndësishme dhe kalimtare.   Dielli lëviz në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME