Nuk ka shqiptar që nuk e pëlqen, e gjeni dot cila është vogëlushja në foto?

Që ajo është shumë e bukur, për këtë fansat nuk kianë asnjë dyshim, por këtë na e vërtetojnë edhe fotot nga fëmijëria e saj.

 

Bëhet fjalë për modelen Adrola Dushi e cila kohë më parë në ka prezantuar veten e saj kur ishte fëmijë. Ajo që vihet re është se Adrola njihet menjëherë pasi gëzon të njëjtat tipare edhe sot.

 

Adrola Dushi është nënë e një djali 8 vjeçar, Troit i cili ka ardhur në jetë nga lidhja e saj e mëparshme me Adis Patushin.

 

Së fundmi Adrola Dushi është përfolur për një lidhje me reperin Capital T, por pavarësisht detajeve të shumta që çojnë në këto dyshime, vetë dyshja nuk ka konfirmuar asgjë.

 

Pas daljes nga “Big Brother VIP”, Fifi nisi një lidhje me Adis Patushin. Ky i fundit nuk është një emër i panjohur për publikun pasi ka qenë për shumë vite bashkë me modelen Adrola Dushi, me të cilën ka dhe një djalë. Lidhur me romancën e tyre, ka reaguar dhe modelja.

 

Gjatë një interviste televizive, e pyetur se çfarë mendon për këngëtaren, Adrola ka surprizuar me fjalët e saj. “Fifi është një artiste që na ka prekur zemrat të gjithëve, e vlerësoj shumë si artiste me tekstet e saj, me muzikën e saj, me zërin e saj.

TE TJERA