(Foto) Edhe vajzat 20 vjeçare e kanë zili, Mihrije Braha habit e veshur me rroba banje

Ajo është shumë aktive dhe publikon me fansat imazhe e video të ndryshme. Fjala është për këngëtaren e mirënjohur të skenës shqiptare, Mihrije Brahën, e cila përmes rrjeteve sociale vazhdimisht informon ndjekësit për më të rejat në jetë e karrierë.

 

Përkundër moshës meqë tani është 54-vjeçare, ajo kujdeset vazhdimisht për paraqitjet e daljet publike.

 

Se fundmi këngëtarja po i kalon pushimet në bregdetin e Malit të Zi, nga atje, Mihrija ka publikuar disa foto.

 

Ajo nuk ka hezituar ta ekspzojë trupin e saj fantastik. Edhe pse ka kaluar të 50-tat, trupi i Mihrije Brahës po duket si i një vajzë 20 vjeçare.

TE TJERA