Aurela Gaçe zbulon arsyen pse është gjithmonë në formë, meritën e paska… burri

Aurela Gaçe është dalluar që në fillimet e saj për zërin potent, sensin e humorit me të cilin ka bërë për vete me qindra fansa.

 

Jo vetëm në eventet ku merr pjesë, por edhe në gëzimet e ndryshme familjare, si dhe stilin ekstravagant që e karakterizon nga të tjerët. Energjia e Aurelës është thuajse e pashtershme dhe këtë gjë e tregon gjithmonë.

 

Këngëtarja së fundmi ka bërë një “Ask me a question” në Instagram, ku i është përgjigjur ndjekësve të saj. Dikush e pyet këngëtaren nëse ajo është shtatzënë.

 

“Je zbukuruar shumë, ndonjë çun apo llafe janë?”, e pyet ndjekësi. Nga ana tjetër, Aurela ka kthyer përgjigjen duke shkruar:

 

“Më mban burri mirë prandaj. Bukuria është relative, me shije, me momente. Unë ndihem mirë edhe atë e reflektoj. Kaq”.

TE TJERA