Upss! Tayna kapet ‘’matt’’ duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian (VIDEO)

Prej kohësh po përflitet se Tayna është në lidhje dashurie me futbollistin dhe agjentin e futbollit Giovanni Santoro.

 

 

Kohë më parë ata janë fotografuar së bashku në Monaco ndërsa ditën e sotme faqja vipat e bllokut ka publikuar një video ku reperja shqiptare shihet duke shkëmbyer puthje me futbollistin italian.

 

Dyshja duket të jenë duke udhëtuar për dikë pasi filmimi është bërë në aeroport.

 

 

TE TJERA