Këngëtari i famshëm shqiptar feston ditëlindjen por … në spital

Këngëtari i njohur i muzikës popullore, Ervis Behari feston ditëlindjen. Mirëpo kjo ditëlindje nuk e ka gjetur dhe aq mirë.

 

Ervisi ka publikuar në rrjete sociale një foto nga spitali duke marrë serum.

 

“Na kapi ditëlindja pak pa qejf…por do ia dalim”, ka shkruar ai në Instastory.

 

 

 

TE TJERA