”Jeni bërë të gjitha si unë”/ Këngëtarja shqiptare: Me foton time shkuat te mjeku…?

Melinda ka thumbuar keq në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një video ku shprehet se katër vite më parë të gjithë kolegët e saj dukeshin ndryshe, ndërsa sot janë bërë si ajo.

 

 

Reperja i ka ironizuar me pyetjen “A keni shkuar te doktori me foton time”.

 

“Më duke shumë për të qeshur. Në 2018 e gjithë estrada shqipatre u duk ndryshe, dhe ende sot 2022 po duken të gjithë si unë.

 

A keni shkuar tek doktorët me foton time apo çfarë ka ndodhur. E vërteta është e vërteta, mos u prekni vetëm shikoni fotot para dhe pas do e shikoni se ku e kam fjalën. Sepse unë jam më realja këtu”, është shprehur Melinda.

TE TJERA