Bora dhe Donaldi me pushime bashkë, marrin gomonen dhe “arratisen”

Bora Zemani dhe Donald Veshaj janë dy personazhet më të komentuar të showbizit në Shqipëri.

 

Dyshja u komentua shumë për ndarjen e pazakontë dhe më pas për ribashkimin e tyre, të cilët ata nuk e kanë pranuar ende personalisht edhe pse fotot e tyre po bënë bujë të madhe.

 

Mirëpo, fotot e mëposhtme konfirmojnë edhe njëherë ribashkimin e Borës dhe Donaldit. Ata kanë nisur pushimet bashkë dhe janë në jug të vendit, konkretisht në Livadh.

 

Në fotot e mbërritura në redaksinë e JOQ Albania, Bora shihet në kafe me vëllain e vogël të binjakëve dhe më pas në një gomone, bashkë edhe me Donaldin, shkojnë në gjiret që janë më private.

 

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare në rrjetet sociale, ku gazetarja Sonila Musai shfaqet me vello nusërie dhe Eni Tare,   ish-banori i...

“Do të përjetoni më shumë gëzim”, kjo është java me fat në dashuri për këto shenja të horoskopit

Duke lënë ngadalë sezonin e Peshqve dhe duke mirëpritur atë të Dashit, periudha që po kalojmë është veçanërisht e rëndësishme dhe kalimtare.   Dielli lëviz në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...