Mesa duket është ndarë nga Andi Bushati? Balina Bodinaku: Jetoj vetëm tani se nuk…

Pjesëmarrja në “Big Brother Vip” si opinioniste zyrtare e formatit, e riktheu Balina Bodinakun në vëmendjen e mediave.

 

Ajo dhe partneri i saj, gazetari Andi Bushati, e mbajnë marrëdhënien e tyre shumë private pasi janë mjaft të rezervuar si në daljet e tyre publike ashtu edhe në rrjetet sociale apo intervistat.

 

Balina Bodinaku i është përgjigjur së fundmi pyetjeve të Rudina Dembacajt, pasi ishte e ftuar në emisionin e saj, duke treguar pak për jetën përtej ekranit, si për shembull, me kë e ndan shtëpinë.

 

Teksa u pyet “Me kë jeton Balina?” ajo dha nje pergjigje interesante, “Unë jetoj…vetëm, e di pse thash vetëm? Se po të them që jetoj me partnerin, do fillosh të më bësh pyetje”.

 

Rudina: Pra përveç partnerit shtëpinë e ndan me… Balina Bodinaku: Lulet, enët, gotat.

TE TJERA