Ku i gjen kaq shumë para? Megi Pojani shfaqet duke pushuar në jahtin luksoz

Megi Pojani ka nisur sërish pushimet. Ajo po qëndron në një vend mjaft të bukur.

 

E nga bregdeti nuk kishte si mos të shijonte një shëtitje me jaht luksoz.

 

Nga aty Megi ndau disa video duke vallëzuar dhe po duket tejet tërheqëse.

 

 

TE TJERA