VIDEO/ Qytetari del në ballkon, shtanget kur sheh komshien në momente intime

Temperaturat e larta në kryeqytet shtyjnë njerëzit që të dalin në ballkon edhe në mes të natës, për të ndjerë sadopak ajër të freskët. E kështu ka bërë pak minuta më parë një qytetar në Tiranë, në zonën e “Astirit”.

 

Ai shkruan për JOQ se ka dalë në ballkon të marrë pak ajër, por është shtangur kur ka parë se çfarë po ndodhte me komshien përballë.

 

Kjo e fundit kishte lënë dritaren hapur dhe ishte në momente intime me një burrë.

 

Në videon e mëposhtme, shihet çifti, që edhe pse me dritare hapur nuk i lënë mangët puthjet ledhatimet dhe veprimet e tjera sensuale.

 

TE TJERA