Me bashkëshorten dhe mbesën, Berisha ndan foton: Mendja ime fluturon çdo ditë në…

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një foto nga Bjeshkët e Namuna në Rugovë.

 

Ai shfaqet krah të shoqes Liri Berisha dhe mbesës së tij, vajzës së Shkëlzen Berishës.

 

Berisha shkruan se mendja e tij fluturon çdo ditë në këto bjeshkë të cilat i cilëson të bekuara.

 

‘Miq, ju përshëndes me këtë foto nga Bjeshkët e bekuara, Rugovë, ku çdo ditë fluturon mendja ime! Sb”, shkruan Berisha.

TE TJERA