E paskan marrë me terezi…/ Kanë dy vite të lidhur, çifti i krishterë: S’jemi puthur akoma!

Një çift që janë së bashku për gati dy vjet, kanë rrëfyer se ende nuk janë puthur dhe se janë duke pritur deri në martesë.

 

Ata këmbëngulin se mungesa e kontaktit fizik ka ndikuar pozitivisht në marrëdhënien e tyre ‘të ekuilibruar e të shëndetshme.

 

Kaytlin O’Neall, 22 vjeç, nga Little Elm, Teksas, ka ndezur një debat të madh në internet pasi pranoi se ajo dhe i dashuri i saj prej gati dy vitesh, Drew, nuk kanë pasur ende një puthje.

 

Ajo këmbënguli se vendimi për të shmangur ndërveprimin ‘intim’ e ka bërë romancën e tyre edhe më të fortë dhe se ‘kjo nuk do të thotë se ata e duan më pak njëri-tjetrin’.

 

Ajo fillimisht foli për zgjedhjen e tyre në një video të TikTok, në të cilën iu përgjigj disa reagimeve që kishte marrë nga miqtë e saj dhe klipi shpejt u bë viral, duke fituar më shumë se dy milionë shikime brenda pak ditësh duke lënë shumë njerëzit në rrjet skeptikë.

 

Shumë persona shkruanin se i dashuri i saj ishte një gay i kamufluar pasi nuk kishte tentuar ta puthte më parë.

TE TJERA