“Një si unë kanë qejf të gjithë ta kenë, por…”, Arjola Demiri befasohet nga mesazhi që merr, ja si reagon

Arjola Demiri dhe Adriana Matoshi janë mikesha të ngushta prej disa kohësh tashmë.

Ato nuk hezitojnë të tregojnë publikisht dashurinë e madhe që kanë për njëra-tjetrën, ashtu siç ka bërë së fundmi dhe deputetja e kosovës për aktoren e humorit.

Nëpërmjet një postimi në InstaStory-n e saj, Adriana ka shprehur se ka shoqen që të gjithë do të donin ta kishin.

“Në këtë verë të nxehtë, zgjidhni shoqet e duhura për pushime. Një si unë kanë qejf të gjithë ta kenë por se kanë. Të dua”- shkroi aktorja krahë fotos ku ndodhej me Arjolën duke i etiketuar dhe emrin.

Ndërsa aktorja e portokallisë e ka ripostuar foton dhe mbi të shkroi: ‘Deklaratë dashurie’.

TE TJERA