Dikur ishin mike, sot thumbon Xhensilën: Kopjace eja ta mësoj si bëhet…

Përpara disa vitesh mund të keni parë shpesh, postime të Xhensilës dhe Drilonës së bashku në Instagram, madje edhe të partnerëve të tyre përkatës.

Drilona Boci thumbon Xhensila Myrtezajn në Instagram?

Megjithatë, gjatë vitit 2018 e deri më sot, dy çiftet nuk u panë më bashkë, të paktën në rrjetet sociale dhe më pas, nuk ndiqeshin më me njëri-tjetrin as në Instagram.

Si për ta konfirmuar edhe më shumë, miqësinë e prishur, Drilona duket se po thumbon Xhensilën me postimin e fundit.

Në një foto, ajo ka vendosur këngën “Copycat” me një tekst që pak a shumë thotë:

“Kopjace, po përpiqesh të kopjosh stilin tim…” Në një tjetër postim, ku Drilona duket sikur po bën gërsheta flokët e të bijës, ajo shkruan:

“Kur e vogla do të bëhet si e madhja. Come to mama të të mësojmë si bëhen gërshetat dhe ku t’i bëjmë.”

Gjejeni kush ka bërë gërsheta të ngjashme me ato të Drilonës (dhe shumë vajzave të tjera të shoëbiz-it në fakt)? Po, Xhensila.

Nëse bëhet fjalë për modele flokësh, të dyja vajzat (dhe në fakt, shumë vajza, duh) eksperimentojnë herë pas here. Për shembull, kohë më parë Xhensila kishte këtë model:

Një model të ngjashëm Drilona e bëri ca muaj më vonë. Pra, modelet e flokëve nuk kanë ndonjë “pronësi” ekskluzive dhe sot, trendet njihen shpejt dhe nga të gjithë, prandaj është e vështirë të kuptosh se kush kopjon kë dhe mbi të gjitha, a po “kopjon” apo thjesht po ndjek një trend të sezonit?

 

 

 

TE TJERA