Komshia e akuzoi se rrinte zhveshur dhe me perde hapur, reagon vajza: Sa dola nga dushi, punë sekondash!

Pak minuta më parë një qytetare nga Tirana u ankua për fqinjen e saj, e cila rrinte zhveshur në shtëpi, por me perde hapur.

 

Ajo tha se ka një djalë 10 vjeç dhe nuk është e hijshme të shohë këto pamje.

 

Ndërkohë, për JOQ ka reaguar vetë vajza. Ajo thotë se ka ndenjur vetëm pak sekonda lakuriq dhe nuk e ka parë perden e hapur. Vajza shton se sa ka ardhur nga plazhi dhe ishte futur në dush.

 

Ajo shkruan:

 

Prah Joq! Ajo vajza jam une, ka qen 1 sekon pun isha kthy na plazhi as e kam ven re perden hap, dhe sapo kisha bere dush.

TE TJERA