Jul Deda ‘plas bombën’ : Dua të bëhem kryetar i Bashkisë Tiranë!

Julian Deda ka folur mbrëmjen e sotme në një emision televiziv se po mendon të bëhet Kryetar i Bashkisë së Tiranës.

 

 

Aktori i humorit është aktualisht pjesë e Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike dhe prej kohësh është angazhuar në këtë parti.

 

“Kryeministër jo, por kryetar bashkie i Tiranës, po më ka shkuar mendja!”, tha aktori, pasi u pyet nëse i ka vajtur mendja të ketë poste të larta.

TE TJERA