Fansja i prek te pasmet gjate performancës, ja cfare i ben asaj Dafina Zeqiri…

Këngëtarja Dafina Zeqiri po vazhdon çdo ditë me plot energji turin e saj veror me koncerte nëpër bare pranë bregdetit apo në clube gjatë mesnatës.

 

Në një video që po qarkullon në Instagram, Dafina shihet teksa kërcen pranë fansave të saj gjatë një performace në barin e një plazhi.

 

Gjatë performancës, një fanse i prek të pasmet e Dafinës dhe kjo e fundit vazhdon kërcimin me po të njëjtin intensitet.

 

Videon e ka komentuar vet këngëtarja duke u shprehur që fansja në fjalë “ishte më e lezetshmja”.

TE TJERA