(VIDEO) Plas sherri në koncertin e Butrint Imerit, këngëtari nuk përmbahet: Katunarë dhe bala

Situatat e sikletshme nëpër koncertet e këngëtarëve nuk kanë të sosur. Së fundmi ishte Butrint Imeri ai që shtë hasur me një skenë shumë të shëmtuar në një nga clubet ku po performonte.

 

Teksa po performonte në një diskotekë në Pejë, disa prej të pranishmëve janë konfrontuar fizikisht duke u goditur edhe me sende të forta. Në pamjet e publikuara në TikTok, Butrinti dëgjohet duke performuar “AM.PM“ në kohën kur sherri sa filloi.

 

Për të qetësuar situatën, ai në fund të interpretimit iu drejtohet turmës duke i thënë: “Mos i shihni katunarët duke u kapr në diskoteka. Bala ka edhe në diskoteka”. Pas kësaj, këngëtari i hitit “Dujëm” ka vazhduar normalisht rrjedhën e koncertit.

 

Një skenë e ngjashme ndodhi edhe në një nga koncertet e fundit në Malumës. Gjatë një koncerti në Chiclana të Spanjës, gjërat dolën jashtë kontrollit kur dy fanse filluan të grinden.

 

Për sigurinë e të gjithëve, këngëtari dhe aktori vendosi të reagojë ndaj tyre. Në videon virale, shihet Maluma në skenë teksa kërkon që dy fansa të largohen nga koncerti i tij. “Prisni… Shiko, nuk e kam idenë se si quhen, por ata që u grindën duhet të largohen nga koncerti im, bye, bye, bye,” tha këngëtari i “Felices Los cuatro”. “Dilni jashtë! Këtu kemi vetëm energji pozitive”, u tha artisti, duke shtuar se banorët e Chiclana janë “njerëz të talentuar dhe të bukur”.

 

 

TE TJERA