“Pse më sheh të dashurën”, sherr mes të rinjve në një klub ku performonte këngëtari shqiptar (VIDEO)

Një sherrr është shënuar mbrëmjen e djeshme në një klub më Pejë, ku ishte duke perforumuar këngëtari i njohur, Butrint Imeri.

 

 

Bëhet me dije se në përplasje janë përfshirë mbi 12 persona dhe nga pamjet duket se hedhin shishet drejt njëri-tjetrit.

 

Mediat kosovare bëjnë me dije se sherri ka nisur për një vajzë.

 

“Pse ma sheh femnën”, i është drejtuar i riu që ishte me vajzën një tavoline që qëndronte ngjitur me ata.

 

Butrinti në një moment ka ndrprerë këngën duke thënë “mos ëqyrni katunarët duke u kap në diskoteka”.

 

@edonisshala458

#peja #viral #transitclubpeja #katunart #butrintimeri

♬ original sound – NÎsi

TE TJERA