I madhi Zef Deda feston 72-vjetorin, nuk kishte si të mungonte urimi i Julit

Aktori i mirënjohur Zef Deda ditën e sotme feston ditëlindjen e 72-të. E sigurisht në këtë ditë të rëndësishme për të nuk kishte si të mungonte dhe urimi i djalit të tij, Jul Deda.

 

 

Përmes një postimi në rrjetet sociale Juli ka uruar të atin me fjalët më të bukura.

 

“E gezofsh diten e lindjes Artisti i shtepise sone. U befsh sa te doje e bardha zemer. Te du fort Babo..! Ahh, se mos harroj, ke te fala nga te gjithe dashamiresit e tu, qe une takoj perdite ne rruge dhe me thone “mi bej shume te fala te madhit Zef, se jemi rrit me humorin e tij”.

 

Edhe 100 Zefinjo, te perqafoj…”, shkruan Juli krah fotos me të atin me të cilin ka një marrëdhënie mjaft të fortë dhe asnjëherë nuk ka nguruar ta tregojë.

TE TJERA