Duket si vajzë 20 vjeçe/ Nuk do e besoni sa vjeçe është bërë Edona Llalloshi

Edona Llalloshi është ndër këngëtaret më të dashura.

 

Ajo është aktive edhe në rrjetet sociale, ku herë pas here ndanë imazhe të ndryshme.

 

Këngëtarja sot feston ditëlindjen e 43-të. Me këtë rast Edona ndau një foto të re ku po duket tejet bukur dhe me stil, sikur të ishte 20 vjecare.

TE TJERA