Cmendet kamarieri ne Dhermi. Merr te gjithe xhiron e lokalit dhe iken me vrap

Një kamarier i punësuar në një bar restorant në Dhërmi ka marrë lekët e xhiros dhe është larguar me shpejtësi me një makinë Golf 5 të bardhë drejt Vlorës.

Kamarieri ka nisur arratinë teksa policia e Vlorës ka nisur kontrollet dhe ka vendosur postbllok policor në të gjitha rrugët nga Dhërmiu drejt Vlorës për ndalimin e personit në fjalë.

Kanë qenë menaxherët dhe më pas pronarët e lokalit që e kanë denoncuar në polici kamerierin.

Dhe e merr ne pune e mban me buke e ne fund te ben gjemen.

Futbollisti shqiptar surprizon Luiz EJLLIN në shtëpinë e Big Brother (MESAZHI)

Tashmë reality shoë “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë edhe futbollistët që nuk mungojnë herë pas here në rrjetet sociale duke treguar banorin e...

‘Aktron shumë’, Lorenci dhe Elvisi “FLLIQIN” keq Oltën

Lorenci dhe Elvisi biseduan mëngjesin e sotëm për lojën e Oltës deri në këtë pikë. Sipas Lorencit ajo e ka marrë shumë seriozisht lojën...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...