Aksident i rëndë në vend, shoferi i ri ‘fluturon në ajër’ këmbësoren

Një aksident ka ndodhur pasditen e së martës në Durrës.

 

 

Sipas njoftimit të policisë, një shofer 20-vjeçar ka humbur kontrollin e automjetit të tij dhe për pasojë ka aksidentuar këmbësorin me iniciale V.A (76 vjeç).

 

I lënduari është dërguar me urgjencë në spital. Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të aksidentit.

 

Njoftimi i policisë Durrës:

 

“Rreth orës 18:55, në lagjen Nr.13 Durrës, shtetasi S.B., 20 vjeç, duke drejtuar automjetin e tij, ka aksidentuar shtetasin V. A., 76 vjeç, këmbësor, i cili ndodhet në spital duke marrë ndihmën e nevojshme mjekësore”

TE TJERA