Pensionisti: Na ka zënë halli! Gocat e reja po shkojnë me pleq sepse u zien gjaku (vdeo)

Deklarata e një pensionisti në Tiranë për mikrofinin e Abc në rubrikën “Box Pop” po bëhet virale dhe po komentohet gjerësisht shumë në rrjetet sociale.

 

“Çunat e rinj sot pijnë vetëm b ar dhe nuk e kanë më mendjen për s***. Tani gjithë gocat e reja po shkojnë me të vjetrit sepse u zien gjaku.

 

Gratë të ngacmojnë shumë, të shohin në lokal dhe t’a bëjnë me sy. Na ka zënë halli”, tha ndër të tjera pensionisti nga Tirana.

 

Shumica e komenteve janë negative për zotërinë në fjalë dhe nuk mungojnë as ofendimet ndaj tij duke i vënë etiketime të ndryshme.

 

Një pjesë e deklaratës është e vërtetë që shumë të rinj sot janë të dhënë pas b arit, por nuk mund t’i përgjithësosh të gjithë, rinia jonë nuk ka asnjë ndryshim nga ajo e vendeve të tjera të Europës.

 

Pse e themi këtë? Edhe jashtë kudo, rinia ka ato problemet e veta, nuk është rinia jonë e vetme që ndihet në një farë mënyrë në udhëkryq.

 

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare në rrjetet sociale, ku gazetarja Sonila Musai shfaqet me vello nusërie dhe Eni Tare,   ish-banori i...

Rikthehen virozat, mjekët: Shkak luhatja e temperaturave, më të prekur fëmijët

Luhatjet e temperaturave kanë rikthyer virozat tek të rriturit dhe fëmijët. Nga fillimi i marsit numri i pacientëve që kërkojnë ndihmë në qendrat shëndetësore...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME