Aksident i frikshëm në Lezhë-Shkodër, makina ku po udhëtonin babai me dy djemtë kthehet përmbys

Një aksident i frikshëm ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë-Shkoder, në afërsi të fshatit Balldre.

 

 

Një automjet tip Pegout në të cilin udhëtonin babai me dy djemtë e tij doli nga rruga dhe u përmbys.

 

Nga aksidenti ka marrë lëndime të lehta drejtuesi i automjetit që po lëvizte në drejtim të Lezhës. Policia po heton shkaqet e aksidentit. /abcnews.al

TE TJERA