Upsss! Shumë e ngatërruan me Butrint Imerin, Kida kapet MAT në pushime me të dashurin nga Dubai

Kida kohët e fundit është përfolur për një lidhje dashurie me një moshatar të saj që jeton në Dubai. Dhe pushimet e kësaj vere e kanë nxjerr zbuluar çiftin.

 

Këngëtarja është fotografuar duke shijuar pushimet në Ulqin bashkë me Ajbin, djalin që i ka vjedhur zemrën.

 

Në fotot e siguruara nga “zëri.info” shihet se partneri i Kidës është një djalë shumë simpatik.

 

Po të hedhim një sy në profilin e Kidës në Instagram, do të vëmë re se vizitat e saj në Dubai kanë qenë të shpeshta kohët e fundit meqënëse aty është dhe destinacioni ku ndodhet partneri i saj.

 

 

TE TJERA