“Humba një fëmijë që …!” Modeja e njohur shqiptare shfaqet zemërthyer në rrjetet sociale

Modelja e njohur shqiptare Morena Taraku ka humbur qenushin e saj të cilin e konsideronte si shokun e jetës.

 

Ajo ka ndarë lajmin e hidhur me ndjekësit e saj në Instagram, ku ka shpjeguar se ka humbur gjysmën e saj më të mirë teksa shkruan se ka parë dhe ka jetuar gjithçka me qenin e saj.

 

Ajo e ka falënderuar atë për udhëtimin që kanë bërë së bashku. Qeni i Morenës vite më parë u diskutua në media, për arsyen se e ka blerë për shifrën e 10 mijë eurove.

 

Postimi i plotë:

 

“Derisa të takohemi sërish, faleminderit që ke qenë gjysma ime”

 

SHOKU IM BESNIK

 

SKAM SI TE QUAJ NDRYSHE SEPSE KE PARE GJITHCKA E KE JETUAR ME MUA SEKRETE E SEKRETE DHE PO TE KISHE FOLUR JAM E BINDUR QE ASNJEHERE SDO TREGOJE ASGJE.

 

SOT TE HUMBA TY QE PER DIKEND MUND TE JESH VETEM NJE QEN I BUKUR DHE I LEZETSHEM, POR UNE ME TY BASHK HUMBA EDHE NJE FEMIJE TE VOGEL BRENDA MEJE QE VETEM TI E MBAJE GJALLE…

 

TE DUA SHUME, FALEMNDERIT ZOTIT QE ME BEKOJ TE ISHE PJESE E KETIJ UDHETIMI ME MUA …

 

MOS HARRO BESOJI VETEM @eronittsermaxhaj ATJE LART SE VETEM AI DO TE USHQEJ ME KOHE DO LOZE ME TY E DO TI JAP ILAQET ME KOHE SI UNE BEBA JEME…”.

 

TE TJERA