Ish-burri e tradhtoi/ Nëna e tre fëmijëve tregon si gjeti dashurinë: Ai i la tre të dashurat për mua

Andjola dhe Bashkim Sala janë çifti me historinë më të bukur të dashurisë.

Ajo ka pasur më herët një martesë e cila përfundoi në div orc për shkak të tradhëtisë dhe 3 fëmijë, ndërsa ai kishte plot 3 të dashura.

Në momentin që kanë njohur njëri-tjetrin duket se gjithçka ndryshoi dhe kuptuan se kishin gjetur shpirtin binjak.

Në një lidhje me Skype nga Gjermania për “ABC e Mëngjesit”, çifti kanë rrëfyer gjithçka, duke i bërë të gjithë të ëndërrojnë se jeta si në përralla ekziston.

Kur jemi njohur ne, e pyeta Bashkimin se si është statusi, se ishte i bukur, i fortë dhe më tha kam 3 të dashura. Por ai nuk e përcaktonte dot shpirtin e tij binjak.

Ai ka ardhur nga Zvicra në restorant në Frankfurt ku më tha nuk jam i martuar dhe më nxorri dokumentat. Unë pranova direkt, ma ndjeu zemra”, u shpreh Andjola.

TE TJERA