I riu surprizon mamanë pas 5 vitesh në Itali: I çon në shtëpi nipin që s’e ka takuar kurrë

Një i ri nga Fieri por që jeton në Itali i ka bërë një surprizë shumë të bukur dhe emocionuese mamasë së tij. Ai ka rrëfyer për JOQ ALABANIA se është kthyer në Shqipëri pasi 5 vitesh për të surprizuar mamanë e tij.

 

Për ta bërë edhe më të bukur këtë surprizë ai ka marrë me vete edhe djalin e tij 7-muajsh të cilin mamaja e tij s’e ka parë kurrë.

 

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme…

 

Mesazhi i tij:

 

Mirembrema JOQ, Jam nga Fieri por jetoj ne Itali, Prej 5 vjetesh. Dua tju tregoj surprizen qe i kam bere mamas duke i shkuar ne shpi pa e ditur duke i cuar edhe djalin tim te vogel 7 muajsh qe nuk e kishte takuar akoma

 

@joqalbaniaofficial

Me foshnjën në krah, emigranti shqiptar surprizon nënën pas 5 vitesh në emigrim, epik reagimi i saj #albania #joqalbania #viral #fyp #shorts #emotional #mother

♬ original sound – JOQ Albania

TE TJERA