FOTO/ Alesia Bami ndez rrjetin, pushimet i nis nga ishulli i …

Më në fund kanë filluar pushimet edhe për Alesia Bamin.

 

 

Krahas Edi Manushit te “Procesi Sportiv” dhe një sezoni të gjatë, moderatorja ka zgjedhur Greqinë për të pushuar.

 

Në shtetin fqinj ajo ka publikuar disa foto në “Instagram” nga Mikonosi, ishulli i famshëm aq edhe i shtrenjtë ku dhe shumë futbollistë kalojnë pushimet e tyre në vitet e fundit.

 

TE TJERA