Rama shqiptarëve: Ndjesë për gabimet e mia, nuk kam për qëllim të përfitoj në kurriz të të tjerëve

Kryeministri Edi Rama në ceremoninë e ngritjes së flamurit të BE-së në oborrit e Kryeministrisë, ka mbajtur një fjalim, duke treguar se çfarë e pret vendin tonë pas çeljes së negociatave.

Ndërsa foli për përparësitë dhe sfidat, Rama iu drejtua popullit shqiptar duke ju kërkuar ndjesë për gabimet e tij, për të cilat tha se në rast se ka, janë bërë jo me qëllim.

“Ju kërkoj thellësisht ndjesë qytetarëve shqiptarë për gabimet e mia, ato që di apo nuk di, duke siguruar që nuk është një gabim për të përfituar në kurriz të të tjerave. Kurrë skam qenë më I bindur dhe më i motivuar për ta merituar besimin e tyre”, tha Rama.

Xheloze për lidhjen e tij me Kiarën? Vajza që menaxhon Instagramin e Luizit merr vendimin drastik ndaj moderatores

Jurgena është vajza e cila po komentohet gjatë këto ditë në rrjete sociale, pasi ajo dhe menaxhon Instagramin e Luizit në Big Brother VIP...

“Do të përjetoni më shumë gëzim”, kjo është java me fat në dashuri për këto shenja të horoskopit

Duke lënë ngadalë sezonin e Peshqve dhe duke mirëpritur atë të Dashit, periudha që po kalojmë është veçanërisht e rëndësishme dhe kalimtare.   Dielli lëviz në...

Shperndaje ketë postim:

spot_imgspot_img

- PUBLICITET -

Aktualitet

Te tjera
LAJME

Fëmija me sindrοmën Dοwn i dashuruar pas Luizit: “ti nuk më pëlqen se e shan” video

Luizi ka marrë informacionin më të rëndësishëm nga njerëzit...

Eni i BBV i jep fund beqarisë me gazetaren e njohur? Dalin fotot nga ceremonia e tyre…

Disa fotografi të publikuara në faqet e tyre zyrtare...

Armando Broja i bën surprizën e bukur Luizit brenda në shtëpinë e BBV (foto)

Tashmë reality show “Big Brother VIP Albania” ka përfshirë...