“Po ç’a keni me mua o vlla?! Ç’a kam bërë”, Qytetari: Policia në 3 të mëngjesit dhunoi të rinjtë!

Një episod i parë nga qytetarët e Vlorës është regjistruar mbrëmjen e djeshme në një lagje të qytetit bregdetar.

 

Policia e Shtetit e futur në mes të një grupi të rinjsh, kam njërin prej djemve dhe sipas raportimeve të qytetarit që ka parë skenën, po e dhunonte.

 

I riu dëgjohet edhe në video duke ulëritur e rënnkuar me të madhe duke i kërkuar arsye pse po vinte dorë mbi të duke i thënë: Ç’a keni me mua o vlla?! Ç’a kam bërë?!

 

Qytetari raporton:

“Kontrroll kishin hedhur dicka n kosh, Edhe ngaqe spo e gjenin e qlluan njerin e dhunuan. Tjtrin e futen zvarr n fugon. Aq hapsir kisha se na u qepen nga mbas. Po ta shikosh n fund t videos esh nj polic q niset pr nga ne“

 

TE TJERA